Sekso žaidimai

Apie seksą mes galvojame ganėtinai dažnai. Turbūt nėra nė dienos, per kurią mes nepagalvojame apie intymius santykius. Važiuodami į darbą viešuoju transportu, pamatę gražų ir patrauklų žmogų, mes akimirksniu pamastome, kaip su juo praleistume laiką lovoje. Apie tai galvoja ne vien tik vyrai, bet ir moterys. 

Dažnas mūsų užsiimame seksu ryte ir vakare. Kalba eina apie tuos, kurie turi antrąsias puses. Toks dažnas seksas nėra nieko blogo, atvirkščiai viskas yra labai gerai ir netgi sveika Jūsų organizmui. Kasdieną jūs jaučiatės gerai ir esate geros nuotaikos, tačiau čia išlenda ir vienas gana didelis minusas. Sekse pradeda trūkti įvairovės ir jis tampa monotoniškas. Po kurio laiko seksu pradėsite užsiiminėti vis rečiau ir rečiau, patys to net nepastebėdami. Norit išvengti tokių problemų, reikia įnešti naujų vėjų į Jūsų meilės guolį.

Sekso žaidimų yra pačių įvairiausių, prisigalvoti galite ko tik norite ir ko Jūsų širdis geidžia. Svarbu, kad abiem partneriam viskas būtų priimtina. Šiame straipsnyje aptarsime įprastus ir paprastus sekso žaidimus, kurie bent jau pradžiai įžiebs aistros Jūsų seksualiniame gyvenime, kai jie atsibos galėsite ieškoti naujų žaidimėlių ir išbandyti dar įdomesnes naujoves.

Oralinis seksas ir 69 – nors oralinis seksas yra visiškai normalus dalykas, kai kurie žmonės vis dar jo vengia. Jiems tai atrodo nenormalu, nešvaru ar kamuoja dar kitokie kvaili įsitikinimai. Patikėkite, nieko čia blogo nėra, oralinis seksas yra tiesiog privalomas. Prieš jį reikėtų nueiti į dušą, dar geriau jei eisite abu iš karto, taip dar labiau susijaudinsite. Vėliau tenkinkite vienas kitą šiuo malonumu, tai bus nuostabi preliudija į didįjį veiksmą. Kai toks seksas taps įprastu, tuomet išmėginkite 69 pozą, ji dar labiau įkaitina, vyrai tai tiesiog dievina, o moterys dar labiau susijaudina.

Seksas neįprastoje vietoje – pabandykite išeiti iš savo miegamojo. Išmėginkite seksą duše, ant virtuvės stalo ar net ant grindų. Išnaudokite kiekvieną savo namų kampelį, bus tikrai labai smagu ir įdomu, kiekvieną dieną, galite rinktis kitą vietą. Kai seksas namuose jau šiek tiek pabos, pabandykite viešas vietas arba automobilių stovėjimo aikštelės, tik būkite labai atsargūs, nes jeigu jus užklups, vėliau teks kaip reikiant paraudonuoti.

Sekso žaisliukai – tai bene pats geriausias variantas išgelbėti išblėsusią aistrą. Sekso žaislų dabar yra tokių įvairiausių, kad pradžioje net nežinosite už ko griebtis. Jeigu jums gėda arba nejauku eiti į sekso prekių parduotuvę, visus sekso žaisliukus galite užsisakyti internetu diskretiškoje pakuotėje. Kai kurios parduotuvės turi netgi slaptus išėjimus, tad pergyventi tikrai nėra ko. Žaisliukus gali naudoti abu partneriai, būtinai išbandykite įvairiausius lubrikantus ir masažo aliejus.

Seksuali apranga – jas labai mėgsta moteriškos lyties atstovės. Visų pirma drabužėliai lieka joms, visų antrą su jomis jos atrodo tikrai pritrenkiančiai. Atsidarykite butelį šampano ir pasitikite vyrą pasipuošusi medicinos seselės apranga, patikėkite jis išvirs iš klumpių. Už tokią staigmeną vyras turėtų jus kaip reikiant palepinti ir kas be ko patenkinti.

Seksas tryse – tokiu seksu turėtų užsiimti jau pažengusios poros, gyvenančios jau ne vienerius metu kartu. Apie tai reiktų daug kalbėtis ir išsiaiškinti vienas kito lūkesčius. Jeigu viskas tvarkoje ir abi pusės lieka patenkintos, tuomet pirmyn į paieškas. Nesvarbu jei ieškot vyro ar moters, pradžiai reikėtų pabendrauti prie kavos puodelio, o vėliau jau matysite yra chemija ar nėra.

Parašykite komentarą