Switching (apsikeitimas vaidmenimis)

Switch‘as – tai BDSM žaidimuose dalyvaujantis asmuo, kuris gali vaidinti tiek dominuojantį, tiek nuolankųjį, o ne įsipareigoti vienam vaidmeniui. Jis gali vadovauti nuolankiam partneriui BDSM scenoje arba imtis labiau nuolankaus vaidmens ir gauti malonumą, skausmą arba ir viena, ir kita iš dominuojančio partnerio.
Žaisdami su kitu asmeniu, jie gali prisiimti abu šiuos vaidmenis skirtingais BDSM žaidimo momentais. Switch‘ui gali vienodai patikti būti dominuojančiu ir nuolankiu arba jis gali teikti pirmenybę vienam iš šių vaidmenų. Tačiau jie visada turėtų jaustis patogiai būdami ir dominuojantys, ir nuolankūs.
Switch‘ai skiriasi nuo tradicinio Dominuojančiojo ar Nuolankiojo, kuris išlaiko savo vaidmenį įvairiose scenose arba pasirenka gyvenimo būdą. Switch‘ai gali keisti vaidmenis, nes įvairiu metu jaučiasi labiau dominuojantys arba labiau nuolankūs. Jie gali tiesiog norėti patirti įvairesnių pojūčių ir veiklos. Seksualinis partneris taip pat gali turėti įtakos jų vaidmeniui. Dėl savo įvairiapusiškumo jie visada gali patenkinti savo partnerio poreikius, nesvarbu, kokia yra jų partnerio BDSM orientacija. Switch‘ai gali seksualiai bendrauti ar palaikyti santykius su dominuojančiais, nuolankiaisiais ir kitais switch‘ais.

Parašykite komentarą