Vojaristas

Tai asmuo, kuris patiria seksualinį pasitenkinimą stebėdamas žmones. Vojaristai paprastai susijaudina stebėdami žmones, atliekančius privačius veiksmus, įskaitant seksą. Jie gali slapta stebėti kitus žmones iš vietos, kur jie yra pasislėpę nuo pašalinių akių.
Vojaristai paprastai susijaudina dėl vizualinės stimuliacijos. Paprastai jie turi įvairių juos stimuliuojančių pageidavimų. Jiems gali patikti stebėti, kaip žmonės nusirenginėja, prausiasi duše arba gyvena savo asmeninį gyvenimą dėvėdami mažai drabužių arba visai be jų. Jiems taip pat gali patikti stebėti žmones, atliekančius seksualinius veiksmus – savarankiškai, su seksualiniais partneriais arba ir vienus, ir kitus.
Tačiau vujeristai gali susijaudinti ir dėl garsinės stimuliacijos. Pavyzdžiui, jie gali susijaudinti klausydamiesi, kaip kitame kambaryje žmonės masturbuojasi arba užsiima seksu. Seksualinį malonumą jie taip pat gali patirti girdėdami, kaip kas nors pasakoja apie savo seksualinį gyvenimą arba apie kito asmens patirtą seksualinę patirtį.

Parašykite komentarą