Ys.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Naujoviškas programėlės dizainas.
  • Aišku kaip naudotis pažinčių puslapiu;
  • Galima facebook registracija.

Minusai:

  • Panaši kaip ir kitos programos;
  • Mažai naujovių;
  • Svetainė neišversta į Lietuvių kalbą.

Apie ką puslapis

Ys.lt yra kažkas panašaus į tinder ir kitas mobiliajame telefone naudojamas populiariausias pažinčių programėles. Naršant po šį pažinčių portalą galima drąsiai sakyti, kad jis nėra iki galo išbaigtas.

Kaina

Prisijungimas ir registracija prie pažinčių programėlės yra visiškai nemokama. Jums taip pat nereikės pirkti narystės jei norėsite bendrauti su kitais portalo nariais. Narystė reikalinga tik tam jei norėsite papildomų funkcijų tokių kaip narių paieška online, nuotraukų komentavimas ir pridėjimas prie mėgstamiausių sąrašo. Brangiausia narystė kainuoja 2 EUR už septynias dienas, pigiausia 0,80 EUR. Narystę perkant ilgesniam laikotarpiui, šiek tiek sutaupysite. Atsiskaityti galima tik paypal.

Įvairovė

Kaip ir minėjome anksčiau tokių puslapių dabar yra labai daug ir tai tikrai nėra geriausios pažintys nei Lietuvoje nei užsienyje. Puslapiui trūksta aiškumo ir funkcionalumo.

Klientų aptarnavimas

Ys.lt yra contact us forma online, kitų kontaktų neradome. Atsiliepimai apie puslapį irgi nieko gero nesako.

Nariai

Portalo nariai yra visi užsieniečiai, neradome nė vieno Lietuvio. Kai kurie nariai matomi Online, ir su jais galima pabendrauti.

Saugumas

Negalima pasakyti, kad puslapis yra visiškai saugus, po registracijos iškarto gavome laiškų su kvietimais į kitus tinklapius su erotiniu turiniu.

Mobili versija

Mobili svetainės versija ir programėlė veikia geriau negu pilna portalo versija.

Ar Ys.lt tinka man?

Čia registruotis nesiūlytume nei vyrams, nei moterims, svetainėje nėra nei daug narių nei kitų pramogų internetu. Jei domina tokios programos, siūlome atsisiųsti kitą, o šią aplenkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *