Kitolink.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Portalas yra gana nišinis;
  • Jaukus dizainas;
  • Paprasta registracija.

Minusai:

  • Netikintiesiems svetainė gali nepatikti;
  • Administracija dirba tik darbo dienomis.

Apie ką puslapis

Tai yra rimtos pažintys katalikams.  Puslapyje skelbiama, kad čia vyrai ir moterys ieško vienas kito tik rimtiems santykiams. Kitolink rašoma, kad tikintiesiems, gana sunku rasti patrauklių ir patikimų pažinčių puslapių. Todėl čia ne tik galėsite bendrauti su kitais bendraminčiais, bet ir skleisti tikėjimo žodį. Kitolkink.lt yra paprasta naudotis nors ir neturite gerų kompiuterinių įgūdžių. Tinklapyje rasite daug pokalbių apie dievą ir ne tik, apie šeimą ir jos stiprybę, čia tikrai rasite tą, kuris laukia Jūsų.

Kaina

Kaip ir kitos pažintys internetu, kitolink.com taip pat ima nario mokestį. Prisijungti galėsite visiškai nemokamai, bet už papildomas paslaugas teks šiek tiek sumokėti. Šios lėšos skiriamos tinklapio tobulinimui ir apsaugai nuo nereikalingo flirto.

3 mėn. narystė – 15 eurų;

6 mėn. narystė – 20 eurų;

12 mėn. narystė – 30 eurų.

Įvairovė

Vien tai, kad tinklapis yra krikščionims jau daug ką pasako. Tokių portalų Lietuvoje nėra daug. Svetainėje rasite daug narių istorijų kaip jie vienas kitą surado ir dabar laimingai gyvena. Čia taip pat rasite daug patarimų kaip išvengti pagundų ir nedaryti nuodėmių. Kitolink taip pat organizuoja renginius ir narių susibūrimus.

Klientų aptarnavimas

Online pagalbos tinklapyje kaip ir nėra, tačiau elektroniniu paštu jūs galite susisiekti ne tik su portalo administracija, bet ir užduoti klausimus kunigui ar net psichologui. Galima sakyti, kad tinklapis nemokamai teikia pagalba ne vien tik dėl portalo techninių kliūčių, bet ir visais gyvenimo klausimais.

Nariai

Tinklapio nariai yra įvairaus amžiaus žmonės gyvenantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kadangi prisijungimas prie svetainės yra paprastas ji pasiekiama visiems.

Saugumas

Galima drąsiai teigti, kad kitolink yra saugi ir patikima, tai įrodo narių atsiliepimai.

Mobili versija

Portalas tui ir mobilią versiją, tačiau naudojimui patogesnė pilna versija.

Ar kitolink.lt tinka man?

Jeigu jūs esate tikintis ir ieškote to vienintelio žmogaus, be jokios abejonės užpildykite nemokamą anketos registraciją ir pasinerkite į naujas pažintys internetu.

3 komentarai apie “Kitolink.lt”

Parašykite komentarą