Geras.co.uk

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Itin greita ir paprasta svetainės registracija;
  • Svetainė veikia gerai ir greitai.

Minusai:

  • Kaip ir daugeliui pažinčių tinklapių esančių internete, reikėtų atnaujinti dizainą.

Apie ką puslapis

Tai yra pažintys, skirtos lietuviams, kurie gyvena Anglijoje, rytų Londone ir Airijoje. Iš pažiūros puslapis labai paprastas ir funkcionalus. Jame rasite mūsų tautiečių, kurie gyvena ir uždarbiauja UK. Portalas yra išverstas į lietuvių, lenkų, rusų ir anglų kalbas, kas yra tikrai patogu. Čia nesunkiai galite ieškoti sau antrosios pusės kol esate svečioje šalyje.

Kaina

Registracija naujiems nariams yra visiškai nemokama ir labai paprasta, bet su ja jūs negalite nei matyti kitų narių anketų nei rašyti jiems žinučių. Už šį malonumą jums reikės susimokėti. Puslapis mokėjimus priima tik paypal sistema, sumokėti sms galimybės nėra.

4 savaitės – £6,50 

2 mėnesiai – £8.50

3 mėnesiai – £10.50

6 mėnesiai – £18.50

12 mėnesių – £32.50

Įvairovė

Kaip ir kiti pažinčių portalai šis siūlo žaidimus kaip “hot or not”, išplėstinę narių paiešką, galimybę išsaugoti paieškos filtrus ir t.t. Kažko labai ypatingo šiame puslapyje tikrai nerasite. Jūs taip pat galite tapti draugais su kitais nariais, siųsti jiems simpatijas ir kitokius pranešimus.

Klientų aptarnavimas

Su administracija susisiekti galite tik el. paštu.

Nariai

Tinklapyje tikrai matome tikrų narių, kai kurie iš jų net prisijungę ir atlieka tam tikrus veiksmus, kelia nuotraukas ir t.t. Svetainėje skelbiama, kad čia jų iš viso yra daugiau nei 15 000.

Saugumas

Puslapis atrodo saugus, toliau viskas priklauso tik nuo Jūsų paties.

Mobili versija

Nėra.

Ar Geras.co.uk tinka man?

Jei gyvenate anglijoje, čia dirbate ar mokotės wolverhampton universitete, puslapis jums tinkamas. Jeigu esate Peterbore ar dar kitoje pasaulio vietoje, jums bus tinkamesni kiti pažinčių portalai.

Parašykite komentarą