Graziausi.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Visos pažinčių svetainės funkcijos yra visiškai NEMOKAMOS.

Minusai:

  • Puslapiui būtų metas atsinaujinti;
  • Mažai funkcijų.

Apie ką puslapis

Puslapis skelbia, kad tai yra pažintys lietuvoje. Tinklapio paslaugomis jūs galite naudotis visiškai nemokamai. Atlikus greitą ir paprastą registraciją, jūs galėsite ieškoti vaikino arba merginos. Puslapiu naudotis gana paprasta, nėra jokių sudėtingų funkcijų. Dizainas šviesus ir mielas, tik jau morališkai pasenęs. Iš pažiūros atrodo, kad čia sudėtos tik pačios reikalingiausios funkcijos, kurios jums padės surasti antrąją pusę ar tiesiog naujų draugų.

Kaina

Visi dalykai, kurie būna mokami kituose pažinčių tinklapiuose čia yra visiškai nemokami.

Įvairovė

Šiame puslapyje radome pažinties vedlį, klausimyną. Atsakinėdami į paprastus klausimų jūs tarsi atliekate suderinamumo testą, tačiau nelabai supratome kaip jis veikia. Mūsų nuomone reikėtų pažiūrėti kaip jį daro kiti portalai ir paimti iš jų pavyzdį. Dar radome žaidimą kaip šulinys, popierius, žirklės. Galite nariui nusiųsti vieną iš jų ir laukti jo atsakymo, tada matysite, kuris laimėjo, nežinia ar tai padeda susipažinti, bet tebūnie. Dar viena keista funkcija yra dienos ir nakties režimas, galite naudoti juodą puslapio dizainą arba baltą. Taip pat randame ir narių nuotraukų vertinimus.

Klientų aptarnavimas

Su administracija susisiekti galite užpildę elektroninę formą.

Nariai

Neradome koks yra narių skaičiu, tačiau jų čia yra. Pagrinde visi nariai yra jaunesnio amžiaus ir iš mažesnių Lietuvos regionų bei miestelių.

Saugumas

Manome, kad tinklapis yra saugus.

Ar graziausi.lt tinka man

Jei norite pabandyti savo laimę dėl sportinio intereso arba turite daug laisvo laiko, kodėl gi ne. Kita vertus narių aktyvumas nėra labai didelis, tad atsakymo gali teikti laukti gana ilgai.

Parašykite komentarą