Hotnot.lt

Pliusai ir minusai

Pliusai:

  • Pažinčių svetainės dizainas paprastas ir funkcionalus;
  • Puslapyje iškarto matomos didelės merginų nuotraukos;
  • Galima registracija per facebook;
  • Pigi narystė.

Minusai:

  • Labai daug įvairiausių funkcijų, naujas vartotojas gali pasimesti.

Apie ką puslapis

Šis pažinčių puslapis jaunimui yra gana senas. Tiesa iš pradžių galėjome naudotis tik užsienio šalims skirtu variantu. Dabar jau turime jį ir Lietuvos auditorijai. Tinklapis veikia “match” tipo principu. Jūs galite vertinti kitas nuotraukas ir narių anketas, jei turite abipusį įvertinimą, galite pradėti bendrauti. Jei nenorite laukti suderinamumo, galite iš karto rašyti patikusiai anketai. Jei atsibos ieškoti pažinčių internetu, galėsite ir kitaip smagiai praleisti laiką. Rasite galimybę žaisti žaidimus, skaityti forumus ir dar daug, daug visko. Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje svetainėje yra apstu įvairiausių funkcijų ir veiklos.

Kaina

Pažinčių portalai už papildomas paslaugas reikalauja įsigyti narystę, ne išimtis ir šis. Narystės čia nėra brangios, tad jums nereikės ištuštinti savo banko sąskaitos. Yra siūlomos dviejų rūšių narystės, auksinė ir vip. Už auksinę narystę jums teks sumokėti 0.99 EUR už 7 dienas, o už VIP, 1.49 EUR, yra galimybę narystę pirkti ir ilgesniam laikotarpiui, tuomet ji kainuos dar pigiau.

Įvairovė

Kaip ir minėjome anksčiau čia jos daug, rasite įvairiausios veiklos. Galėsite atlikti testus, žaisti žaidimus, keisti puslapio dizainą ir t.t. Fiziškai neužtektų jėgų aprašyti visas svetainės funkcijas.

Klientų aptarnavimas

Svetainėje yra dažniausiai užduodamų klausimų sąrašas ir galimybė susisiekti elektroniniu paštu.

Nariai

Čia galėsite sutikti daug jaunų žmonių iš visos Lietuvos ir ne tik. Pačioje svetainėje neskelbiama kiek iš viso yra narių.

Saugumas

Svetainė atrodo saugi ir patikima.

Mobili versija

Yra galimybė naudotis mobilia puslapio versija.

Ar hotnot.lt tinka man?

Jeigu jūs esate jaunas ir  nenorite brangiai mokėti už tinklapio narystę, galite išmėginti savo laimę čia, bet jeigu norite efektyvesnių pažinčių, jums reikėtų rinktis kitą pažinčių puslapį.

1 komentaras apie “Hotnot.lt”

Parašykite komentarą